Western Trend

 

Powrót trendu:  “Dziewczyna Kowboja”

Przeglądając archiwa nieustannie trafiamy na zadziwiająco aktualne trendy. Modzie nie są obce powroty.  Odnoszenie się do poprzednich dekad, odświeżanie zapomnianych modeli, trendów, a nawet całych kolekcji to jedyna stała w dynamicznym świecie mody. Sesja odnaleziona w jednym ze starszych wydań Vogu’a szczególnie przypadła nam do gustu, zdecydowaliśmy się więc podzielić wspomnieniami i przypomnieć niesamowite lata 90-te, oraz powrót do trendu na “dziewczynę kowboja”.

Nedege Dubospertus w interpretacji (w tedy bardzo nowoczesnej) trendów zaczerpniętych z Dzikiego Zachodu. Ciężka biżuteria, paski z ozdobną, kowbojską klamrą, dużo bieli zmiksowanej z nonszalancją lat 90 w stylu Boho – dziś te stylizacje wydają się Nam znajome i bardzo aktualne. Ponadczasowość mody jest zadziwiająca.

 

Nadege Dubospertus for Vogue shot by Bruce Weber, 1990 :

 

 

 

 

        Vogue 1990′  photoshoot by Bruce Weber

 

Ciebie też zachwycił  Western Trend?  Sięgnij do naszej kolekcji  ” Ratuest “! Znajdziesz w niej sukienki, spódnice, bluzki, kamizelki i wiele więcej, cała kolekcja  odwołuje się do klimatu Dzikiego Zachodu. Stwórz swoją interpretację trendu dziewczyny kowboja – I  pokaż się! Zrób zdjęcie z udziałem naszych produktów i oznacz Nas hasztagiem #Karna i  #BohoGirlsClub, dołącz do Naszej społeczności i zainspiruj innych.

Wszystkie stylizacje opublikujemy na Instagramie Naszej Marki @karnaofficial  .

 

– KARNA

Follow:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Instagram