Szkice f/w 2019′

 

Tak powstawała Kolekcja RATUEST  F/W 2019′

Zajrzyj za kulisy pracy w Atelier  – Zobacz szkice, prototypy, ilustracje, notatki – całą drogę  od tzw. Mood Board’u,  przez pierwsze gotowe modele po całą kolekcję.

 

Praca projektanta zaczyna się od zebrania materiałów, pomysłów, inspiracji w jednym miejscu – jest to tzw. Mood Board. Mood Board stanowi wyjście i początek  każdej kolekcji, do niego odwołujemy się w procesie twórczym i projektowym, utrzymując spójność kolekcji i trzymając się wyznaczonych tematów, przewodnich trendów, kolorów, krojów, motywów itd. Jest to najbardziej ekscytujący i twórczy etap dla każdego projektanta.

 

Mood Board KARNA / Ratuest Collection F/W 2019′

 

Notatnik Projektanta

 

 

“Tworzymy świadomą modę – Nigdy nie zależało nam na tworzeniu odzieży nieużytkowej, jednorazowej – stąd dbałość o użyteczność formy – chcielibyśmy aby nasza odzież była nie tylko praktyczna i wygodna, ale też, żeby przetrwała w szafie naszej klientki na dłużej, nie straciła na jakości i aktualności” Ciągle się uczymy i rozwijamy w tym zakresie. Szukamy nowoczesnych rozwiązań, oszczędzając energie, czas, tkaniny. Chcemy tworzyć odpowiedzialnie i współpracować z podwykonawcami którzy czują i pojmują modę tak samo jak My. ”

– KARNA

 

 

 

Prototypy

 

 

 

Kolekcja dostępna w sprzedaży :

www.karna.com.pl/shop

Follow:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Instagram