Ponczo – od rana do wieczora

Idealny look typu “Day to Night”?  Od rana do wieczora w ponczo !

 

Nasza projektantka nosi poncza w stylizacjach które sprawdzają się za dnia – a wieczorem  łatwo zamienią w stylowe kreacje, idealne nawet na wielkie wyjście. Podpatrujemy jak to się robi !

Każda z nas żyje w biegu,  jeśli też nie masz czasu na “przebieranki” między pracą, posiłkami, pasjami, obowiązkami, spotkaniami itd. – zobacz jak łatwo zmienić swoją garderobą w funkcjonalną, stawiając na dobrą, ultra praktyczną bazę. Poncza możesz nosić od rana do wieczora, bez wysiłku, nie rezygnując z wygody, komfortu i stylu!  Zobacz jak nasze poncza dobrze sprawdzają się w różnych okolicznościach.

 

 

Poranek : Kawa w łóżku, ciepłe okrycie do zarzucenia na szybko, gazeta…  – Ponczo to idealna propozycja na wygodny “Home wear”.

 

 

 

 

 

Popołudnie : Spacer nad morze… do Poncza dobierz luźne jeansy, sweter, lub gładką bluzkę – możesz nosić je bezpośrednio na  bikini (wygląda świetnie!) – Nie ma lepszego sposobu na szybkie ogrzanie się po kąpieli czy po sufringu. Przewiewne ponczo zapewnia komfort i wygodę ruchu.

 

 

 

 

 

Wieczór : Przyjęcie w wersji  Boho Galmour… Wełniane Ponczo idealnie dopełni lekką sukienkę, z powodzeniem zastąpi płaszcz czy kurtkę zwłaszcza latem! Zapewni ciepło przy wieczornej imprezie na świeżym powietrzu – niezobowiązujący, luźny charakter poncz idealnie pasuje na letnie przyjęcia i wieczory z przyjaciółmi.

 

 

 

 

 

Wybierz Nasze Poncza i płaszcze – www.karna.com.pl/shop

 

 

Follow:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram