New Year New Yeeeaaar!

“Najpiękniejsze są wspomnienia, które ma się jeszcze przed sobą.”

 

Według Chińskiego kalendarza rok 2019 – jest rokiem Dzika. Co to oznacza? Rok 2019 będzie rokiem pozytywnych wibracji ! Dzik/Świnia (oba znaki są poprawne)  jest zadowolony z życia. Cokolwiek robi, stara się cieszyć codzienną egzystencją, wygodą oraz zmysłowymi przyjemnościami. Może czas cieszyć się tym co dzisiaj? Nauczyć się celebrować chwilę i dostrzegać magię wokół Nas. Należy pamiętać, że jej dominującą cechą Dzika jest miłość do wolności i piękna. Ten rok jest rokiem podróży! Odkrywania piękna na zewnątrz ale i wewnątrz Nas. Ten rok jest dla Ciebie! Skup się na sobie, na swoim ciele, duchy, sprawiaj sobie przyjemności, nie bój się być egoistką. To jak traktujesz siebie w dużej mierze odbija się na tym, jaka jesteś dla innych. Dzik/Świnia  to wieczna optymistka! której życiowe motto można przedstawić następująco: Nie martw się, bądź szczęśliwy ! 

Rok Dzika to również podsumowanie – Jako że jest to ostatni z chińskich znaków zodiaku, symbolizuje doprowadzanie rzeczy do końca. Znajdujemy się więc u schyłku starych czasów – rok 2019 jest swoistym finiszem, do którego wszyscy biegliśmy przez ostatnie dwanaście lat. Teraz powinniśmy odpocząć, wsłuchać się w siebie, podróżować, rozwijać się duchowo. Zmienić pracę, plany, wywrócić wszystko do góry nogami i zacząć od nowa! Bo jak nie teraz to kiedy ?!

 

-Tak dla Odwagi w nowym Roku! -Tak dla SIEBIE! Dla swoich marzeń, potrzeb, celów. Trzymamy za Was kciuki ! Dziewczyny BOHO to wolne, silne, świadome siebie kobiety! Czas na Twój Czas! Jesteśmy z Tobą!

HAPPY NEW YEAR BOHO GIRLS !

-Karna

 

Follow:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Instagram