Kolekcja FW 2020 KULISY!

Już wkrótce premiera Zimowej Kolekcji KARNA.  Już teraz  zajrzyj z nami za kulisy Studia projektowego – Zobacz przed innymi to, co Nas inspiruje, jak pracujemy, podejrzyj  premierowe modele w trakcie ich powstawania! Wejdź do Świata KARNA ! – W tym sezonie stawiamy na BLICHTR oczywiście w stylu BOHO ! Nie zabraknie wolności, transparentności, pikanterii, nonszalancji ale i klasycznych krojów, ciepłych okryć, futrzanych akcesoriów i pięknych zdobień. Przenieś się z Nami do Świata Bohemy w Nowoczesnym wydaniu.

 

 

 

 

 

 

 

Zwierzęce Printy ; Motyw Śnieżnej i Czarnej Pantery  stanowiły myśl przewodnią oraz główną inspirację kolekcji. O swoich inspiracjach opowiada projektant Marki Karolina Cudak :

“Dzikość, charakterność, wolność, zadziorność i unikatowość tych pięknych zwierząt oddaje ducha Marki – Takie właśnie jest Boho – niespokojne, nieokiełznane, zawsze inne od pospolitości,  z pazurem – właśnie tak widzę Markę. Niesamowite ile cech łączy Nas Panterami. Są zachwycające – silne, piękne, oryginalne i pewne siebie  – jak klientki Marki ”

 

 

 

W Nowej kolekcji, ponownie Pojawia się logowany Tshirt, tym razem w stylu “Boyfriend”, idealnie kontrastuje z lekkością szyfonowych spódnic, tworzą zadziorne nonszalanckie połączenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolekcja dostępna już w krótce na www.karna.com.pl/shop

KARNA

Follow:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram