Otwieramy Nowy dział !

Karna Decore

Pomysł aby stworzyć linię dla domu, w naszym charakterystycznym stylu narodził się już dawno! Modern Boho to coś co bardzo kochamy i coś, co Nas wyróżnia! Brakuje nam w Polsce nie tylko Mody Boho ale i Dizajnu Boho – dla cudownych, nowoczesnych wnętrz. Dział z artykułami dla domu powstawał przez ostatni rok – kosztował Nas wiele pracy ale i  zupełnie nowej twórczości. Znajdziecie w nim starannie wyselekcjonowane produkty: unikalne rękodzieło, sztukę, meble, bibeloty i wiele więcej. Zaprosiliśmy do współpracy  bardzo wyjątkowych projektów i rzemieślników a to wszystko specjalnie dla Was! Chcemy aby wasze domy i wnętrza były tak wyjątkowe jak Wasza garderoba, odzwierciedlały Wasz styl i nasz styl 😉 Mamy nadzieję że nam się to uda !

Zapraszamy do śledzenia naszych kont ! – Już za chwilę wielkie otwarcie, promocje, wydarzenia. Nie możecie tego przegapić ! Bądźcie z Nami !

 

 

 Już dziś zapraszamy Was za kulisy !  Zobacz zapowiedź pierwszej,  premierowej kolekcji KARNA DECORE !

 

 

 

Pssst… w Kolekcji KARNA DECORE znajdziecie nie tylko elementy dekoracyjne takie jak lampy, tekstylia, rzeźby, obrazy ale i wyjątkowe prezenty dla bliskich                                                                                          – mistyczne drobiazgi i bibeloty, a wszystko to utrzymane w duchu Modern Boho !

 

 

 

 

 

” W dizajnie – tak jak w modzie – chcemy kierować się tymi samymi zasadami  – prowadzimy zrównoważoną produkcję, wspieramy lokalny rynek i miejscowych rzemieślników, wprowadzamy krótkie przemyślane kolekcja które cechuje wysoka jakość  – to nasze standardy “

                                                                                                                                                                                                                                                                                                           – KARNA

 

 

 

 

 

 

 

Obserwuj Nasz Instagram : KARNA DECORE  już w krótce wielkie otwarcie! – czeka na Was wiele atrakcji  Nie przegapcie tego !

– K A R N A

 

 

Follow:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram