Dziewczyna z Północy…

 

Poznajcie Paole – prawdziwą przyjaciółkę marki i Naszą kolejną ambasadorkę.
Paola (a właściwie Paulina)  pochodzi  z Lidzbarka Warmińskiego,  urokliwego miasteczka na Warmii. Z Polski wyemigrowała już 15 lat temu, wiec niemal całą  „dorosłość” przeżyła w Norwegii.
Chociaż jak przyznaje tęskni za Polską i rodziną, to śmiało można stwierdzić, że to Skandynawia jest jej miejscem na ziemi…
Paola jest niesamowitą  mamą czwórki dzieci – pracującą w zawodzie wychowawcy.  Jej życiem rządzi ciągły chaos i pozytywne szaleństwo, a na nadmiar wolnego czasu nie może narzekać. Mimo to jest energiczna, ciepła, pełna życia i baaaardzo stylowa! Prawdziwa Dama Boho – Za to kochamy jej Styl!
Paola swój spokój odnajduje w kontakcie z naturą oraz gotując. Uwielbiam dalekie podróże, ale i małe, lokalne wycieczki.  Jest, jak sama o sobie mówi  typem estety – otwarta i wrażliwa, poszukująca piękna tam gdzie nie jest ono oczywiste dla każdego.  Stąd też zrodziło się zamiłowanie do fotografii. Zdjęcia robi totalnie amatorsko i za obiektyw służy jej telefon, jednak uwielbiam zatrzymywać na dłużej piękne momenty i widoki.
Choć niewątpliwie posiada romantyczną duszę, to jednak konsekwentnie i z optymizmem dąży do wyznaczonych przez siebie celów.
  Zapytaliśmy Paolę o jej styl, o to czego szuka w modzie, i za co lubi Naszą markę :
– Od zawsze lubiłam eksperymentować z modą i nie zmienił tego nawet prowadzony przeze mnie wymagający tryb życia. Będąc w ciągłym biegu zdecydowanie na pierwszym miejscu stawiam na wygodę, jednak zawsze staram się przemycić w swoim wizerunku choć odrobine elegancji. Boho, długość maxi, nonszalancki oversize to  elementy garderoby najbliższe mojemu sercu. Karna w pełni trafia w moje gusta i urzeka mnie pięknymi tkaninami, niebanalnymi fasonami i dbałością o najmniejsze szczegóły.

 

Paola – Cieszymy się na współpracę, dziękujemy za rozmowy, wsparcie i za to że jesteś z Nami !

 

 

 

Paola, razem z mężem wychowuje czwórkę  cudownych, szczęśliwych dzieci – w tym bliźniaczki! Pejzaże Skandynawii, Ich wspólne chwile i stylizacje uchwycone na pięknych zdjęciach oglądać możecie na profilu Paoli na Instagramie :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej  stylizacji Paoli, stoworznych  we współpracy z Marką KARNA

znajdziecie już w krótce na Naszym blogu, Instagramie i Pintereście.

 

Obserwujcie Nasz Magazyn i śledźcie najnowsze wpisy !

Dołączcie do Nas i dajcie się zainspirować światem Modern Boho

 

 

 

 

 

Wybór Paoli :

 

 

 

Follow:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram