Muse : Amber Heard

 

Jedna z najbardziej elektryzujących Amerykańskich aktorek młodego pokolenia. Amber wybuchową mieszanką charyzmy i seksapilu. Amber Laura Heard, córka Davida i Paige Heard, urodziła się 22 kwietnia 1986 roku w Austin (Teksas). Swoja poważną karierę aktorską, postanowiła rozpocząć w Los Angeles. W 2006 roku po raz pierwszy zagrała rolę tytułową w horrorze “Wszyscy kochają Mandy Lane”. Dzięki temu filmowi zaczęła dostawać lepsze propozycje. W 2008 roku Amber została nagrodzona na Young Hollywood Awards jako najlepsza młoda aktorka. W ciągu swojej dotychczasowej kariery wzięła udział w wielu sesjach zdjęciowych, a także pozowała dla takich magazynów jak Marie Clairie, FHM czy GQ. Biorąc pod uwagę już imponująca liczbę filmów z jej udziałem, można się spodziewać, że Amber nie da o sobie zapomnieć. Jej charakter przykłuwa uwagę scenarzystów. Amber publicznie przyznała się do biseksualizmu a swoim romansami rozbudza wyobraźnie Hollywood. Jej burzliwe małżeństwo z Johnym Deppem stało się tematem numer jeden dla brukowców i portali plotkarskich.

 

Uroda Amber idzie w parze z jej zadziornym charakterem a swoim stylem podkreśla swoją naturę – wolność, swobodę i niezależność. Amber stawia na ciężką biżuterię, stylizacje dzienne uzupełnia długimi naszyjnikami, pierścionkami z kamieniami i oryginalnymi kolczykami. Boho w wjej wydaniu jest bardzo retro. Na co ma wpływ uroda odziedziczona po mamie – często porównywana jest do gwiazd starego kina. Kilkukrotnie też przenosiła się w czasie na wielkim ekranie. 

 

 

Na czerwonym dywanie często odsłania jedno ucho, eksponując imponujące zestawienia biżuterii. Zawsze sięga po ultra seksowne suknie i szminkę. Przyzwyczaiła fanów do swojego zadziornego stylu, mówi co myśli i jaka jest naprawdę i za to polubiły ją miliony kobiet na świecie. Amber jest silna i pewna siebie – często podkreśla w wypowiedziach iż walczy o to by wszystkie kobiety znały swoją siłę i wartość. 

 

 

 

 

 

 

 

“Uwielbiam rzeczy, które mają w sobie styl vintage, po prostu dlatego, że mają styl i pewną fakturę, której już nie mamy. Myślę, że przez jakiś czas pozostanę w latach 50. lub 60. XX wieku ‘

Amber

 

 

 

 

KARNA

 

 

Follow:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Instagram