No 3. Tatiana

 

Suknia z duszą …

Piękna historia – lata temu uczyłyśmy się w jednej klasie – dziś, spotkałyśmy się w tym magicznym okresie – w okolicznościach ślubu Tatiany.

To Ona, po latach przypomniała mi że już w szkole średniej snułam marzenia o projektowaniu – to właśnie w szkolnej ławce, któregoś zwykłego dnia postanowiłyśmy że to ja uszyje jej suknie ślubną – a raczej, to Tatiana tak zadecydowała. Jak powiedziała tak zrobiła – 9 lat później pojawiła się w moim Atelier. Dokładnie wiedziała czego chce – cały jej plan był piękny i dopracowany w szczegółach. Wymarzyła sobie wesele na otwartej przestrzeni, pełne naturalności, prostoty, w otoczeniu przyrody, dokładnie takie jak Ona – stylowy, delikatny, bez zbędnego przepychu, blichtru, zupełnie poza szablonem… z duszą!

Poznajcie Tatianę …

 

 

 

 

 

 

 

 

Suknia Tatiany została zdobiona ręcznie misternym haftem. Każdy projekt który powstaje w Naszym Atelier to od początku do końca ręczna praca. Każda suknia jest wyjątkowa… dokładamy wszelkich starań żeby suknia oddawała charakter Panny Młodej, jej temperament, styl, upodobania… Wspólna, wielotygodniowa praca nad projektem, przymiarki oraz wykończenia sprawiają że jesteśmy w stanie idealnie dopasować projekt do klientki.

 

 

 

 

 

 

 

W swojej pracy spotykam różnych ludzi, projektuje i szyje dla bardzo różnych osób, zarówno pod względem sylwetki, charakteru jak i stylu. Jednak ta współpraca była dla mnie ważna i wyjątkowa. W czasie realizacji projektu miałam okazję odnowić starą znajomość, mogłam być częścią tego niesamowitego czasu, przygotowań, gorączki przedślubnej, mam nadzieję że byłam wsparciem i nie zawiodłam. Niesamowite ile cudownych ludzi stawia nam na drodze życie 🙂

Tatiana! – Jesteś niesamowitą, (piękną!) ciepłą, życzliwą kobietą – Życzę Ci, Wam, raz jeszcze pięknego życia!  Dziękuję za zaufanie i obiecuje pielęgnować tę przyjaźń. 

-KARNA

Follow:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Instagram